Newsy

Obejrzyj

Zobacz co tworzymy i co możemy zaproponować innym. Nie tylko piękne przedmioty, ale też radość tworzenia, śpiew, taniec i przebywanie w pierwotnym kobiecym gronie.

 

 

Prawa autorskie

Zamieszczone tutaj prace zostały stworzone według mojego pomysłu, ich
kopiowanie jest niezgodne z prawem.
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.
U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Ceramika

    Nasza ceramika powstaje przy uzyciu prostej techniki lepienia bez użycia koła, czy innych urządzeń. Dzięki temu wyroby są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Pokryte są nietoksycznymi szkliwami lub angobą i wypalone w specjalnym piecu, przy zachowaniu właściwej technologii. Po wypaleniu posiadają właściuwości użytkowe, możemy ich używac do celów spożywczych. Wystawione przedmioty są wytworem naszej wyobraźni, ale tworzymy też ceramikę na zamówienie, np. wykonujemy repliki naczyń historycznych, w pełni użytkowe. Wykonujemy też kafle ceramiczne do wystroju wnętrz.

  • Malarstwo

    Wystawione obrazy są głównie autorstwa Anny Mackiewicz - Chojnackiej. Artystka jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Ma na koncie szereg wystaw w regionie i całej Polsce. Wypracowała oryginalny styl malarski, jej ulubione motywy to akt, martwa natura, portret. Wiekszośc prac to akryl na płótnie, w dosyć dużych formatach. Istnije możliwośc zamówienia obrazu na specjalne życzenie.

  • Warsztaty

  • Organizacja imprez